Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Right_bar_bleue

Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Empty
MesajKonu: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:59 pm

eveet bugün o kötü gün......bugün eurovision olayı yaşanacak....

şayet yetkililer önerilerimi dinleyip ajdar'ı yollasaydı kesin birinci olacağımız bu yarışma da. şimdi kaderimiz bi kaç sabi subyanın elinde(bkz.mor ve ötesi) (halbuki ajdar ustayı yollasalardı ortalığı yıkar geçirirdi olmadı bi mind trick :büwüe: yapar tv başında butun avrupayı uyutur oy verdirirdi ole yuce bi şahsiyet) neyse ne diyodum hah hatırladım işte kaderimiz bi kaç sabi subyanın elinde Laughing bu saatten sonra başarılar dilemek düşer bize ve diliyoruz...... başarılaar. cheers

bu arada oralarda canına susamış ''DELİ'' bi uyemiz varsa bütün yarışmayı izleyip her ülkeyi çıkış sırasına göre burada yoruma tabi tutsun kendisinden reca ediyorum Wink (ben yapardım da ilk bi saatini kacırmam garanti)

sans eseri tv de rastlar ay dur mor ve ötesini izliim deyip sonra mor ve ötesinden sonra izlemeye devam ederek zehirlenen kulağı kirlenen ya da dumur olup müziğe küsen uyelerimiz olursa. Onur sözüm sana bu mesajı okursan.
gece 12 de hep birlikte radyo da buluşalım

son 2 dakika 120 119 118 117 ....... .... ....

iyi şanslar buna ihtiyacınız olacak Twisted Evil
http://www.rockvelog.com
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek
Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 7:27 pm

ulan yalancı çıktım iyi mi nerde bu yarışma gevezelik ediyo millet başlamamış daha cık cık cık
_Masterpiece_
Kocaaa RockLOG'lu
Kocaaa RockLOG'lu
_Masterpiece_

Kadın

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 7:32 pm

hakkaten ya bende bakıormda başlamamış daaa! Evil or Very Mad
Sir_Emre
RockLOG Zabıtası
RockLOG Zabıtası

Erkek
Dinlediğim Tür : Gothic metal

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 7:42 pm

yorum yok.. .ağzımı bozmak istemiyorumm!!!
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:26 pm

evet yorumlarla karşınızdayız ben sunucunuz can yılmazkaya namı diğer Callistorm

1 Romanya çıktı mahsun kırmızıgül vari bakışlarıyla seyirciyi yakıp yıkan bu acımasız adam tv nin sesi kapalı olmasından dolayı şarkısını bana dinletemedi ama herhalde guzeldir :büwüe:

2 olarak ingiltere çıktı. british airways de kabin memuru olarak görev yaptığını düşündüğüm siyahi elemanın söylediği şarkıyı şu anda unutmuş durumdayım demekki ne akar ne kokar bi şarkıymış Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 729190

3 Arnavutluk. bu sefer arnavutluk havayollarında çalışan bir hanım kızımız çıktı.önde kendisi şarkı söylemeye çalışmasa arkadan guzel bi müzik geliyodu ama olmadı olamadı.

4 Almanya. aman tanrım onlar ne guzel kalçalar prdn şarkılar prdn ya neyse. :büwüe:

5 Ermenistan. hayret girişi guzel geldi bana atmosferik bi şarkı sandım sonra nerdeyse sirtaki yapacaktı. Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 296246
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:39 pm

finlarndiyanın sarkısı da bayaa canlıymıs yawf...
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:44 pm

6-Bosna hersek.
bu ne laun. No confused vay be koreografi yapmışlar eihhehi
sonlara doğru açıldılar gibi hadi hayırlısı.

7-İsrail. girişi guzel ovv zeyna'da dinlediğim muzikleri hatırladım bi an gerisi nasıl olacak bakalım.hass sesini duyduğum sırada hatun kişi sandım erkekmiş Laughing
şarkı modernleşti ve gittikçe elle tutulur bi hal alıyo.
bu adam arap asıllı galiba ve şarkı da harbiden guzel etnik bi havası var bizim nice pop şarkımızdan guzel. sevdim lan cheers

8-Finlandiya. hard rock yapıyolarmış hadi bakalım.
eh işte idare eder bu yarışmada bu kadarına da razıyız.

9-Hırvatistan. oha adam 75 yaşındaymış.
öff bu ne yahu.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:46 pm

hırvatlarınkı cok kotuydu polonyanınkıde ole..i.
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:57 pm

10-Polonya. polonyanın celine dion'uymuş şarkıyı söyleyen hatun kişi ülkesinde hangi müziğe el atsa tutuluyomuş hmm.
elbisesinin rengi guzel o kesin :büwüe:
amerikan romantik komedilerine döşediğin zaman gevşek sinirli orta yaş hatunları zırlatacak sıradan bi romantik(!) şarkı ama bu yarışmada ilk 10 a girer tahminime göre.

11-İzlanda.yorum yapmak istemiyorum sevmedim işte.

12-Türkiye.guzeliz,guzelsin,guzel.
biz girmeden önceki skeçte bayrağımızı şiş kebaplarla oluşturdular bu muyuz biz yani yuh amq.
bizimkiler bi deli deli bakıyolar yahu :büwüe:
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:58 pm

reklam girdi ayşe hatun önal şarkısı çıktı reklamda ohh rahatladım
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:21 pm

13-Portekiz. hırtlak bi şarkı.

14-Letonya.Aman tanrım bu ne lan.korsan koreografisi yapmışlar oha Laughing ayy ayy uyy diye bi şarkı deyim siz anlayın bunu da mı görecektim.bu da ekşiden bi yorum :letonyanın yüzlerce yıllık korsan karizmasını afedersiniz şaapıp attığı yarışmadır. denizin kurduyum mu diyor ali babanın çiftliği mi diyor. davul etsin allah onları.

15-İsveç.9 sene önce kazanan şarkıcısını tekrar yollamış bakalm ne menem bişey.
vasıfsız bi şarkıymış ole miymiş evt oleymiş.

16-Danimarka.gece boyunca adlı şarkıyla danimarka huzurlarınızda.
ottan çoktan bi şarkıydı dinlemedim bile nerdeyse.

17-Gürcistan.görme özürlü bi hatun katılıyor yarışmaya takdir ettim gerçekten böle bir kalça şovuna katılması buyuk cesaret orneği olmus.şarkı nasıl dersen eh işte ne diyim burası eurovision buradan çıkış yok :büwüe: (kendisi eurovision tarihinde'ki ilk görme özürlü şarkıcıymş)

18-Ukrayna.hass abicim o hatun nası bişey taş değil mermer heykel heykel ahh.. ehem...öhöm...şarkıda iş yoktur söyleyende vardır.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:37 pm

abi isveçi bekliodum.belki sağlamdır die...harbiden sağlammış ha taş gibi :büwüe:
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:45 pm

19-Fransa.ingilizce şarkıyla katıldığı için ülkesinde ağzına yuzune girişilmesi muhtemel kişi ve söylediği şarkı girişi ivlenö olan bu şarkı ilerledikçe hiç olmazsa tarz sahibi bi şarkı olarak kendini sevdirmeye çalışıyo ama tabi bizim oylarımız ukrayna'ya :büwüe:
bu arada adamın vokalistleri 5 adet ilhan irem klonu değilse bende neyim Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 374830

20-Azerbaycan.moby den çalıntı cıstaklı bi müzik üstüne marilyn manson vari bi vokal. ohhoo koreografiye bak yahu lan bu harbiden marilyn manson a öykünüyo.epey koreografi yapmışlar birleri birilerinin üstüne bişeyler döktü sağda solda melekler (kelekler) falan uçuştu vala ilginçti.

21-Yunanistan.arkada ağır roman filminden fırlamış balat delikanlılarıyla r&b yapan ablamız biraz daha sallarsa birinci olacak.
ohhoo aman tanrım elbisesi sürprizliymiş şu anda üst lısmını söküp attı ve alttan pullu mullu bi bölüm çıktı vay anasını sayın seyirciler.oofff of

22-İspanya.o ne lan sayın seyirciler 5 tane hatunun ortasında hacı arif amca elvis şekilli peruğuyla kıvranıp çiki çiki diye şarkı söylüyo.
üstelik müzik dale don dale den çalıntı (2 3 sene öncenin güzide bi ım çıs şarksıdır dale don dale).arif amca baylar baylar çiki çiki diye bizi dansa davet ediyo galiba dediğim şarkı.allahalla.

23-Sırbistan.aa ne temiz yuzlu bi hatun kii şarkı da sakin gidiyo.hadi hayırlısı.vov davullar da geldi şarkıya derinlik geldi birden iyi iyi valla ilk 5 olur.

24-Rusya.çıplak ayaklı eleman yerlerde kıvranarak salondaki hatunları kırıpğ geçirme taktiğini benimsemiş görünüyo hadi hayırlısı. lan bu şarkıyı geçen senede sölememişmiydi bunlar scratch
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:47 pm

wmpr demiş ki:
abi isveçi bekliodum.belki sağlamdır die...harbiden sağlammış ha taş gibi :büwüe:

yok be abi ukrayna daha sağlam hatta yunanistan da öle ben iltica edicem eliçilik nerde lan
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:49 pm

ispanya üstüne ekşiden alıntılar,

1. nihayet ispanyol çingenelerinin '' abe açılın be ya biz de varız burada çemçük ağızlılar '' edasıyla sahneye çıkıp arz-ı endam ettikleri politik organizasyon.

1. (peceteye recete yazan doktor, 24.05.2008 23:36)
      e(256,13323812,'peceteye recete yazan doktor');

1. hala bitmemis olan yarısma... beynim sulanmaya basladı sanırım... favorim ispanya...yürrüüüü beeee!!! bayla çiki çiki.. evet!

1. (princess of moose, 24.05.2008 23:36)
      e(256,13323813,'princess of moose');

1. ispanya kazansın bi dahada hiç uğraşmayalım diye düşündüren.

1. (spamtastic, 24.05.2008 23:36)
      e(256,13323815,'spamtastic');

1. ispanya'nın maymunlar adası'ndan kaçış tarzı ucuz bollywood taklidi bir sahne şovu yaptığı yarışma.
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:53 pm

25-Norveç.valla elle tutulur bi şarkıydı hadi hayırlısı ilk 10 adaylarımdan biri

anaa vlade divac abi naptın lan gitti butun karizma bu yarısmada cıkılır mı

vaaay sunucu eleman parmakta top cevirmeyi de becerebiliyomus

bu arada oylamayı baslatma yontemleri 2 3 kişinin kafasını yarabilir vlade divac gibi yarma bi insanın attığı yarım kiloluk basket topu birilerinin kafasını yarar yarmazsa şaşarım
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:56 pm

ukrayna ukrayna ukrayna 18 yazın 1514 e yollayın
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:59 pm

yunanistan harbiden britney spears taklidi bi şov yapmış lan özeti görünce yuh dedim hatun da britney'in kardeşi gibiydi hakkaten
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:01 pm

bülent özveren ispanya için 22 yazarsanız onlarada biraz oy alabilir diye resmen dalga geçerek bi yorum yaptı ulan ben gider o oyu veririm kendilerine ne var yani sana inat bayla çiki çiki :büwüe:

En son Callistorm tarafından C.tesi Mayıs 24, 2008 11:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:11 pm

Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:12 pm

"yok yunan kızı huri", "ukrayna kızı cillop", "vay norveçli hatunlar fena" entrylerini okuyunca internetten bağlandım hemen.. karşıma yarma gibi divac çıktı.. (wayvard cloud, 24.05.2008 23:53)
    e(256,13324023,'wayvard cloud');

böyle de talihsiz insanlar var yarışmayı izleyen Laughing
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:28 pm

oha 8 puan aldık ingiltereden diye sevinirken leton korsansılarına 10 puan gitti

makedonyadan oylar geliyo. 7 puan iyi iyi
    arnavıt hostes abla 12 puanı aldı

ukraynadan oylar geliyo. 4 puan aldık hmm bakalım bakalım
    azerbaycan yardırdı valla

almanyadan 10 puan mı nası lan nerde 3 milyon gurbetçimiz nerde 12 puan aaa

estonyadan oylar geliyo.rusyaya gitti hıh

bosna dan 8 puan hmm iyi. ya neyse yine komuşuya verdiler bea

arnavutluk'tan oylar geliyo.10 puan vay vay vay iyi be

belçikadan oylar geliyo siyahi ablamız oyları açıklıyor 10 puan oh oh oh

san marino'dan oylar geliyor 4 puan geldi

şu anda birinciyiz lan Laughing
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:40 pm

hass yahu yunanistan aldı 12 puanı

apti korsanların memleketi letonyadan oylar geliyo.oy vermediler bize komşucu korsanlar öyy

aman tanrım sofyadan oyları tas bi hatun veriyor 5 puanı da aldık :büwüe: 13 puan fark yedik yahu

sırbistan'dan oylar geliyo.off abicim o kadar seviyosanız komşunuzu neyse ya.

israilden oy alamadık neden şaşırmadım dermişim kurtlar vadisi teorileri :büwüe:

kıbrıs rum kesimin'den oylar geliyo yunanistana tabii ki Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 296246

moldova'dan elma verdiler önce Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 374830 ardından oylar geliyo.ne laçka bi herif lan bu sakız çiğniyo sanki.

izlanda'dan oylar geliyo.lan biz aşşağılara düşmeye başladık ya

fransa'dan oylar geliyo.10 puan klasik tabii ki.

romanya'dan oylar geliyo.8 puan geldi romanyadan iyi iyi ama 39 puan fark yedik.

portekiz'den oylar geliyo.şaşkın bi hatun kendileri bekle bekle yarıldık burda.oylara bak oylara allaım ya.

norveç'ten oylar geliyo.2 puan aldık bu ne len cık cık cık.
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:56 pm

macaristan'dan oylar geliyor.5 puan aldık.12 yi aldı azerbaycan.

andorra'dan oylar geliyo.bülent abi baydın len.

polonya'dan oylar geliyo. gelmedi bişe.

slovenya'dan oylar geliyo.bütün oylar komşulara gitti ohh artık bi yl rahatlar.

ermenistan'dan oylar geliyo.ismini yanlış söylemişler ablanın eheh. ağzında sakız var sanki az sonra abe dağılın len diyecek gibi.

çek cumhuriyetin'den oylar geliyo.ooy oy yarışma bitmiştir bizden bi cacık olmaz ben dedim ajdar gitseydi birinciydik.

ispanya'dan olar geldi.işe yaramaz oylar geldi.

hollanda'dan oylar geliyor.10 puan aldık klasiktir tabi.ama ermenistan aldı başını gidiyo vay vay vay.

ve türkiye good evening hay fırom ankara diyerek 90lardan sesleniyor kendileri zamanın gerisinden seslenmek bizim yaptığımız şey zoru başarıyoruz netekim.azerbaycana verdik 12'yi.

malta'dan geliyo oylar.müthiş bi şarkı olduğunu düşündükleri isveç'e verdiler :büwüe:

irlanda'dan oylar geliyor.irlanda son sıralardaki ülkelere puan vererek sevaba girmeye çalışmıştır.

isviçre'den oylar geliyo.6 puan aldık.7'nciyiz ve daha yukarısı zor gözüküyor.

azerbaycan'dan oylar geleyoğ.raşşa'ya 8 puan.yukreyn'e 10 puan.ve törki'ye 12 puan :büwüe:
    Callistorm
    Forum Şerifi
    Forum Şerifi
    Callistorm

Erkek

MesajKonu: Geri: Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı   Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 12:14 am

yunanistan'dan oylar geliyor.ve ermenistan'a verdiler ne tesadüf.

finlandiya'dan 4 puan aldık hmm hadi bakalım.

hırvatistan'dan oylar geliyor.komşularına gidiyor doğru diyosun bülent abi hep komşucu bunlar.

isveç'ten oylar geliyor.oyları veren abinin kafası güzel olmakla beraber yarışmaya bi hava katmıştır

belarus'tan oyları aldık şimdi 3 puan olarak.

litvanya'dan oylar geliyor.rusya birinci olmuştur moskova'da görüşürüz.

rusya'dan 2 puan aldık.10 puanı azerbaycan'a verdiler.

karadağ'dan oylar geliyor.sırbistan'a verdiler.

gürcistan'dan oylar ermenistan'a gitti

danimarka'dan oylar geldi 4 puan aldık.

ve rusya birinci ukrayna'ya yazık olmuştur :büwüe:

rusya evgeni plusenko'nun gazıyla kazanmıştır yazık ki ne yazık

sabi sübyanla olmaz bu işler demiştim ben neyse 7'nci olduk bu da bişey Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 879219

artık buradan yetkililere seslenerek yayınımı bitiriyorum seneye ajdar'ı istiyoruz sahnede çikita muz çikita muz diye yardırdığı zaman oy'a oy demeyeceğiz hele o muzu ısırdığı sırada butun eurovision meraklısı ibnetorların yurklerinin yağları eriyecektir hadi trt hadi senden bunu bekliyoruz.

iyi geceler ahali

Onur sesimi duyuyorsan radyoyu aç kulaklarım zikhildi oyyy Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı 707580

Son Dakika !!! Eurovision zımbırtısı
    1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
     Similar topics
    -