Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında

4 posters
YazarMesaj
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi
Callistorm

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Empty
MesajKonu: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 12:59 am

sayın Rock ve LOG kısaca Ey Ahali

yaşanan durgunluğun giderilmesi. yeni ve kaliteli üyeler kazanılması.ilgi çekici başlıkların açılması. gerekli katılımın sağlanması gibi konularda fikirlerinizi bekliyoruz.
http://www.rockvelog.com
SincitySID
Forum Şerifi
Forum Şerifi
SincitySID

Erkek
Dinlediğim Tür : Punk rock
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:30 pm

Yok güzel böyle ya sessiz sakin,çıplak dolaşıyorum forumda.
http://www.rockloglu.yuz.biz
forsssaken
Melankolik Kaptan
Melankolik Kaptan
forsssaken

Kadın
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:07 am

işte geldim burdaym ben bu işte ustayım yahu adminim özürlerimi sunarım anca girebiliyorum böle forum alemlerine malum izmirde net ortamı sağlam deildi ev dönünce de sürtmekten zmn bulamadım ama burdayızz =]
http://www.myspace.com/forsssaken
SincitySID
Forum Şerifi
Forum Şerifi
SincitySID

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:10 am

Hoşgeldin kaptann,kimse yoktu ztn ortalarda dert yapma o yüzden D: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında 337450

Benimde bi forumum oldugu aklıma geldi o yüzden buradayım,temayı değiştirdim,yeni kıyafetler aldım bizim velet Rockloga
Sinful_Zombie
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu
Sinful_Zombie

Kadın
Dinlediğim Tür : Black metal
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 4:52 pm

yeni skin guzel olmus Very Happy
SincitySID
Forum Şerifi
Forum Şerifi
SincitySID

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:13 pm

yaratıcı olmaya çalıştım Very Happy unidentified forum from turkey.
Sinful_Zombie
Sinful_Zombie

Kadın
Dinlediğim Tür : Black metal
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 4:37 pm

ellerine sagilik super olmus gercekten Very Happy
yok ya unidentified forum demeyelim xD daha cok.. the forum from turkey, that is waiting to be discovered lol!
forsssaken
Melankolik Kaptan
Melankolik Kaptan
forsssaken

Kadın
Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında   Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:57 pm

adminim aslansın cok basarılı olmuss bizim velet rocklog asmaya hazırlansn bence ;]
http://www.myspace.com/forsssaken

Forumun bu ay yaşadığı durgunluk hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» soggybottomboy - forumun en yenisiiii.........